For unknown reasons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.4ur-clan.co.nr
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 cA_Ao ~~~~~

Go down 
5 posters
AuthorMessage
LUKAKEVA!




Number of posts : 99
Registration date : 2009-04-19
Age : 29
Location : Novi Beograd METROPOLA!!!

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptyFri Oct 23, 2009 2:04 am

Ja izlazim iz klana, Urosh mi je poslao na msnu poruku da izlazi, i Nikola je rekao da verovatno izlazi, ali neka vam oni potvrde, ovo je konaco, p()z.

P.S. Nikola dobro sam razmislio, i ovo je odluka.
Back to top Go down
simply

simply


Number of posts : 48
Registration date : 2009-03-22
Age : 29
Location : Pancevo

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptyFri Oct 23, 2009 2:05 am

znaci izlazim i ja Smile to je to jebiga Very Happy
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptyFri Oct 23, 2009 2:30 pm

pa jbg ok...ja i dalje nisam siguran za sebe ..ali mozda ste prerano reagovali..
idem u skolu za 2 min ali dok se vratim plz voleo bih da vidim samo napisane konkretno razloge zasto izlazite iz klana Smile za luku otprilike i znam ali svejedno bih voleo da bude napisano ali simply za tebe ne znam uopste tako da xD plz napisite oboje nesto barem
Back to top Go down
http://masters6.741.com
simply

simply


Number of posts : 48
Registration date : 2009-03-22
Age : 29
Location : Pancevo

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptyFri Oct 23, 2009 9:09 pm

pa eto npr. ovo mi je treci cw od kad sam zvanicno krenuo da igram za vas,mada jeste da sam igrao i pre cwove za vas ali sam na ovom cw-u sam zapazio veliko izdvajanje i pre svega lose ponasanje nekih igraca...onda ne shvatam sledecu situaciju: javi se urosh da vodi i ti ga ishejtujes kao necu da on vodi,a niko drugi ne zeli da vodi,a pre toga svadja izmedju luke i milana oko vodjenja[trebali ste da iskulirate tu situaciju i da posle cw-a sve kazete i da se dogovorimo,a ne tokom jebenog cw-a i zbog toga smo vecinom i izgubili inf :/] Mozda je to trenutna situacija ali me poprilicno razocarala.
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptyFri Oct 23, 2009 11:04 pm

ne hejtujem ja urosa uopste...i on to i sam zna ..nisi skapirao sto sam mu govorio da ne vodi i pod normalnim okolnostima bi bio upravu da treba posle cw-a sve da se raspravi ..ali vodjenje igre jeste cw a ako milan koji je inace ingame lider odjednom prestane da vodi cw zbog neke gluposti [a zbog slicnih stvari se uopste inace i vode rasprave ovde] onda ne moze da se nastavi igra i ceka kraj cw-a..nisam hteo da vodi urosh i da znao sam da cemo izgubiti mapu ali me nije interesovalo to posto nije najbitnija stvar da li ces pobediti ili izgubiti pogotovu ne na cw-u onog tipa, zbog toga sam te i pitao zasto si izasao , ja sam cekao da milan pocne normalno da se ponasa a ne nervira zbog nekih retardiranih gluposti kao i obicno, pa sam zbog toga sve vreme i govorio da niko ne vodi jer sam hteo da vidim kako ce da odreaguje... da bi se on mozda i zabrinuo i krenuo da govori sta ce ko da radi ali njega je ocigledno bolelo uvo i na kraju ga je vise interesovalo to sto mu je luka jednom uleteo u rec nego sve drugo kao naprimer ceo klan i cw ..da sam znao da ce tako da reaguje onda se ne bi protivio nicemu ..ali s druge strane bi me ubuduce bolelo uvo i situacija bi bila mnogo drugacija u klanu [u negativnom smislu] posto bi se te stvari i stvari slicne tome ponavaljale stalno umesto da se zaborave u startu i prevazidju odmah kao gluposti koje i jesu ..
Back to top Go down
http://masters6.741.com
Urosh1g
Admin
Urosh1g


Number of posts : 463
Registration date : 2009-03-20
Age : 29
Location : Beograd , Karaburma

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptySat Oct 24, 2009 12:06 am

Mislim da bi svi trebali cuti milanov stav.
Back to top Go down
LUKAKEVA!




Number of posts : 99
Registration date : 2009-04-19
Age : 29
Location : Novi Beograd METROPOLA!!!

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptySat Oct 24, 2009 12:51 am

Ma manite se toga sto smo izgubili mapu, ja sam ionako igrao samo da ispostujem likove posto su extra momci! <3
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptySat Oct 24, 2009 1:48 am

pa da...kapiram ..ja nisam ni hteo da igram drugu mapu..cw nismo ni igrali uopste samo smo se svadjali i trcali po mapi taktika bez tako da cw nije ni bitan ...bitno je ovo ostalo
Back to top Go down
http://masters6.741.com
simply

simply


Number of posts : 48
Registration date : 2009-03-22
Age : 29
Location : Pancevo

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptySat Oct 24, 2009 3:22 am

brateeee,jesam sad pijann,ali nema vezee Very Happy znaci samo da cujemo milanov stav i sutra popodne ako budemo mogli da se cujemo na msnu svi zajedno da razjasnimo stvari,sta ce biti i tako Smile
Back to top Go down
VequiL

VequiL


Number of posts : 116
Registration date : 2009-03-21
Age : 30

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptySat Oct 24, 2009 9:43 pm

e poz...i ja sam igrao cw samo zbog njih jer su extra likovi...ja sam krenuo da vodim cw,kao i obicno...ja sam napisao sta radimo,a onda je luka reko sta da radimo(po 20i put za ova 70 cwa i ako sam mu ja skrenuo paznju na to bar 50puta),a kad sam mu to o5 reko,on mi je odg..da ceo mec cutim kao zaliven,sto je netacno i o5 je zanemario to sto sam reko da se ne ubacuje i ja sam njemu prepustio da vodi....on se tad pobunio ofc ...inace je bilo rasprave o ovome na steam chatu gde sam ja reko da je devil ingame lider na dalje,ali je on odlutao negde tad i nije citao niti pisao nista 20minuta....inace sve sto se desava serete meni,sve bitnije stvari ja odlucujem i ja ispadnem krvi i ako se uglavnom svi sloze sa mnom i uvek se konsultujem sa svima...ja hocu da nastavimo ali mora vote za lidera i ingame lidera jer ja to necu da budem....i mrzi me da citam sve sto sam sad napisao jer je dugacko i to je opravdanje za moguce greske u pisanju!
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptySun Oct 25, 2009 2:38 am

ma tebe svi krive za sve...i taj steam chat je retardiran bio i nije nista odredio ali i pored toga na njemu nikada nije bilo napisano da sam ja ingame lider nego da sam lider , ti si i po tom dogovoru ostao ingame lider...i to svako ko je bio tu moze da potvrdi ..mada to je sada nebitno i tebe ne krivi niko za sve nego te svi krive za jednu stvar i to te cesto smaraju a to je da za ingame lidera ne pricas dovoljno na ts-u sto je ranije bila istina ali sad nije i sada uglavnom taj posao lepo obavljas ..svi se stalno medjusobno raspravljamo oko gomilu stvari i tebi neko jednom skrene paznju na nesto i ti kazes kako tebe svi optuzuju za sve u klanu.. pre bi prestao sa cs-om i ugasio klan nego sto bi jednom za nesto rekao da si mogao bolje da uradis .. ja nisam imao ts na cw-u zato sto nisam mogao da ga skinem jer je bagovao sajt tako da ne znam bas tacno sta ste sve pricali i ne znam koliko si se tacno raspravljao sa lukom ili ko je u toj raspravi upravu tako da sam taj deo i zanemario i to je kao i moja greska..svejedno sustina mi ostaje ista..cs mi je mnogo dosadio i prestacu da ga igram verovatno tako da ako nije problem mogli bi svi da se izjasne da li igraju za klan i da li on i dalje postoji..btw razlog zasto je inace glupo da ti ne budes lider je zato sto je najnelogicnije i neprirodno je skroz..u klanu si najduze i 4ur [ili kako se vec ranije zvao] postoji vec mnogo mnogo dugo ..ja ovde igram od marta maximum a ti ovde igras ..ne znam ni ja duplo kao ja mozda .. ti bi u svakom pogledu trebao da budes lider i niko od nas to ne bi mogao tek tako da preuzme..
Back to top Go down
http://masters6.741.com
VequiL

VequiL


Number of posts : 116
Registration date : 2009-03-21
Age : 30

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptySun Oct 25, 2009 11:54 am

objasni to luki koji kaze RUSH B (iako imamo neki bedan spon na sredini) a ja sam pisao 2 minuta sta se radi jer mi baguje mic ...igram od decembra i za to si u pravu,ali meni ne bi smetalo da neko drugi vodi,ili da se jednostavno niko ne ubacuje....da si bio na tsu cuo bi....
Back to top Go down
VequiL

VequiL


Number of posts : 116
Registration date : 2009-03-21
Age : 30

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptySun Oct 25, 2009 11:58 am

simply wrote:
Mozda je to trenutna situacija ali me poprilicno razocarala.

pa nije se ranije desavalo jer sam cutao kad nekom prdne da kaze neku taktiku tj. tad sam samo skretao paznju pojedincima,a sad sam pokazao koliko mi to zapravo smeta...i mislim da se to nigde ne desava(bar kod ozbiljnih klanova)
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptySun Oct 25, 2009 1:45 pm

ok..ja bih samo hteo da se ne svadjamo stalno oko gluposti ..stvari su sada dobro odredjene i ne treba da ih menjamo samo da ih poboljsamo ..znaci najbolje je da milan nastavi da vodi i bude ingame lider i da mu niko ne smeta u tome ali takodje da on bude malo pouzdaniji a ne u sred cw-a kaze ja necu vise da vodim ..znaci to mrzim i ne mogu da zamislim da je ovo toliko bitan razlog bio da se sjebe cw a slicno tome se desavalo u proslosti..tako da milan vodi i niko ga ne prekida kada oce da isprica jebenu taktiku i ako mislite na pocetku runde da imamo spon za nesto drugo to napisi odmah na team_say a nikako ne pricaj preko mica [ i to plz ne pisite "ae idemo sada svi kratko ,b bla bla.." nego napisite ovako recimo " moze rush B , kr , dg ?" itd ..pa ce on reci ovo svoje ili to sto je neko drugi predlozio ako mu se ucini boljim i kraj..
Back to top Go down
http://masters6.741.com
LUKAKEVA!




Number of posts : 99
Registration date : 2009-04-19
Age : 29
Location : Novi Beograd METROPOLA!!!

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptySun Oct 25, 2009 6:13 pm

iNr hahahahh
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptySun Oct 25, 2009 11:10 pm

jel postojimo i dalje ili ne da znam da li da nas prijavim za ligu xD ? simply , luka jel igrate za klan i dalje sad kad smo vec zavrsili sa ovim najzad ?
Back to top Go down
http://masters6.741.com
simply

simply


Number of posts : 48
Registration date : 2009-03-22
Age : 29
Location : Pancevo

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptyMon Oct 26, 2009 4:11 pm

pa ajde, ja cu igram i nadam se da ce i luka.
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ EmptyMon Oct 26, 2009 4:52 pm

ma hoce luka prico sam s njim jos juce prekljuce xD ok znaci igramo svi yeeey itd : ))))
Back to top Go down
http://masters6.741.com
Sponsored content





cA_Ao ~~~~~ Empty
PostSubject: Re: cA_Ao ~~~~~   cA_Ao ~~~~~ Empty

Back to top Go down
 
cA_Ao ~~~~~
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
For unknown reasons :: OBAVESTENJA :: News-
Jump to: