For unknown reasons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.4ur-clan.co.nr
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 ...................................

Go down 
4 posters
AuthorMessage
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

................................... Empty
PostSubject: ...................................   ................................... EmptyThu Sep 03, 2009 11:04 pm

izasao sam iz klana napisao sam razloge ali je neko obrisao sve ...i eto sada sam napisao samo da sam izasao
Back to top Go down
http://masters6.741.com
Urosh1g
Admin
Urosh1g


Number of posts : 463
Registration date : 2009-03-20
Age : 29
Location : Beograd , Karaburma

................................... Empty
PostSubject: Re: ...................................   ................................... EmptyThu Sep 03, 2009 11:59 pm

+1
Back to top Go down
pbL

pbL


Number of posts : 98
Registration date : 2009-03-29
Location : Belgrade

................................... Empty
PostSubject: Re: ...................................   ................................... EmptyFri Sep 04, 2009 12:38 am

da mi je samo znati ko je obrisao te razloge, ja ih nisam video ali je verovatno jedan od njih ona svadja oko awp-a i moj izlaz sa 2. mape, znate kakav sam kada je cs u pitanju i rodjenu kevu bih napljuvao stvarno nisam zheleo
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

................................... Empty
PostSubject: Re: ...................................   ................................... EmptyFri Sep 04, 2009 12:54 am

lol bozo s tobom nema nikakve veze boli me uvo za awp xD nije to ni bitno ..mene u sustini inace odavno smorio cs al sam ostao u klanu jer sam ocekivao da cemo stvarno igrati lepo i nesto postici pa mi bilo trulo da izadjem...al onda kada vidim kako stvari funkcionisu i pritom mi se i ne igra nesto ne vidim razlog prosto da ostanem
Back to top Go down
http://masters6.741.com
LUKAKEVA!




Number of posts : 99
Registration date : 2009-04-19
Age : 29
Location : Novi Beograd METROPOLA!!!

................................... Empty
PostSubject: Re: ...................................   ................................... EmptyFri Sep 04, 2009 1:08 am

katastrasno iskreno...
dugo sam razmisljao o ovome i odlucujem da dam otkaz,takodje.

jebiga,poz....
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

................................... Empty
PostSubject: Re: ...................................   ................................... EmptyFri Sep 04, 2009 9:53 pm

inace zavrsicu movie klana do kraja...posto sam ga odavno poceo a nesto dugo nisam radio na njemu pa cu jos malo opet da krenem i vec jednom ga privedem kraju da ne bi propalo a i ne bi uopste skodilo...
Back to top Go down
http://masters6.741.com
pbL

pbL


Number of posts : 98
Registration date : 2009-03-29
Location : Belgrade

................................... Empty
PostSubject: Re: ...................................   ................................... EmptyFri Sep 04, 2009 10:27 pm

Ma momci opustite se, igracemo mi josh samo mala pauzica verujte Very Happy
Back to top Go down
LUKAKEVA!




Number of posts : 99
Registration date : 2009-04-19
Age : 29
Location : Novi Beograd METROPOLA!!!

................................... Empty
PostSubject: Re: ...................................   ................................... EmptyFri Sep 04, 2009 11:00 pm

Ajde nisam jedini koji zraci devila da zavrsi film valjda? Very Happy

gogo =]
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

................................... Empty
PostSubject: Re: ...................................   ................................... EmptySat Sep 05, 2009 12:02 am

samo jbg boza nece biti u njemu xD posto sam odavno krenuo da ga pravim i tada napravio konstrukciju i sve i uradio negde pola pa to sada ne moze bas da se izmeni a i ovako me uzasno mnogo mrzi da radim uopste ovaj ostatak tako da jbg sry Smile sledeci put u slicnoj situaciji obecavam da cu se nekako iskombinovati...film nece biti los samo zato sto me mrzi , potrudicu se ja skroz..
Back to top Go down
http://masters6.741.com
Urosh1g
Admin
Urosh1g


Number of posts : 463
Registration date : 2009-03-20
Age : 29
Location : Beograd , Karaburma

................................... Empty
PostSubject: Re: ...................................   ................................... EmptySat Sep 05, 2009 4:16 am

mene slobodno izostavite
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

................................... Empty
PostSubject: Re: ...................................   ................................... EmptySat Sep 05, 2009 1:27 pm

pa zao mi je stvarno sto tebi ne odgovara, ali ne...
Back to top Go down
http://masters6.741.com
pbL

pbL


Number of posts : 98
Registration date : 2009-03-29
Location : Belgrade

................................... Empty
PostSubject: Re: ...................................   ................................... EmptySun Sep 06, 2009 2:11 pm

znam da ne cu biti u filmu, upoznat sam sa tim josh dok sam bio u toku prijave, nije to ni bitno ali urosha nemoj izostavljati!
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

................................... Empty
PostSubject: Re: ...................................   ................................... EmptySun Sep 06, 2009 2:38 pm

pa necu naravno...to on hoce
Back to top Go down
http://masters6.741.com
Sponsored content





................................... Empty
PostSubject: Re: ...................................   ................................... Empty

Back to top Go down
 
...................................
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
For unknown reasons :: OBAVESTENJA :: News-
Jump to: