For unknown reasons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.4ur-clan.co.nr
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 ajde i jja da se prijavim!!!

Go down 
+3
Urosh1g
DeViL
miGuel
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
miGuel

miGuel


Number of posts : 99
Registration date : 2009-03-23

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 2:27 pm

Urke reko bih ti da ne pocenjujes!!! od tebe sam previse iskusniji igrac,jer sam vec igrao svetski wcg za bugare i stigo do 1/4finala
Back to top Go down
miGuel

miGuel


Number of posts : 99
Registration date : 2009-03-23

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 2:27 pm

Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 2:28 pm

miGuel wrote:
Urke reko bih ti da ne pocenjujes!!! od tebe sam previse iskusniji igrac,jer sam vec igrao svetski wcg za bugare i stigo do 1/4finala

pa care ti podcenjujes...cim si do sada 6 puta napisao da si bolji i iskusniji od svih nas..
Back to top Go down
http://masters6.741.com
Guest
Guest




ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 2:30 pm

nemoj devile s njim tako da pricas alo on je isao na svetski wcg sa bugarima alo bre srbine Very Happy plus je odbio andriu iz neWave da igra za njih alo bre
Back to top Go down
Urosh1g
Admin
Urosh1g


Number of posts : 463
Registration date : 2009-03-20
Age : 29
Location : Beograd , Karaburma

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 2:31 pm

HAHAHAHAHAHAHAHAHA ISAO SI NA BUGARSKI WCG SA SRPSKIM DRZAVNJASTVOM ? KOGA LAZES HAHAHAAHAHHAAHAHAHAA KAD SU BUGARI STIGLI U 1/4 WCG FINALE ? LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
HAHAHAHAHAHAAHAHA
Back to top Go down
miGuel

miGuel


Number of posts : 99
Registration date : 2009-03-23

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 2:32 pm

ne pocenuem vas,ednom sam reko...izvinite...al decko leti i misli da je elita...svaka cast ostalima
Back to top Go down
Urosh1g
Admin
Urosh1g


Number of posts : 463
Registration date : 2009-03-20
Age : 29
Location : Beograd , Karaburma

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 2:38 pm

kako nisi cuo za mene? fnatic.MSI Urosh... sada osvojio ESL 3 emi turnir .... a pre toga sam igrao u mTw i osvojio wcg pa presao u SK i osvojio dreamhack.... nisi cuo za mene?? hahHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Back to top Go down
miGuel

miGuel


Number of posts : 99
Registration date : 2009-03-23

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 2:48 pm

vobra,svaka cast...izvini care,izvini ja sam za tebe bot!!! Arrow
Back to top Go down
Urosh1g
Admin
Urosh1g


Number of posts : 463
Registration date : 2009-03-20
Age : 29
Location : Beograd , Karaburma

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 2:52 pm

HAAHAHAHAHAHAHA Izvini tuto bugarin
Back to top Go down
miGuel

miGuel


Number of posts : 99
Registration date : 2009-03-23

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 2:54 pm

jbt kakav nafuran klinac!!! omg
Back to top Go down
Urosh1g
Admin
Urosh1g


Number of posts : 463
Registration date : 2009-03-20
Age : 29
Location : Beograd , Karaburma

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 2:56 pm

JA NAFURAN ? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA BRATE DA LI ZNAS DA SI REKO DA SU IGRACI iz 4gl botovi za tebe , da si RAZBIO andr1u iz neWave , da te je chak pozvao u neWave ali si ti ODBIO , i da si igrao 1/4 svetskog WCG za BUGARE ?
Back to top Go down
miGuel

miGuel


Number of posts : 99
Registration date : 2009-03-23

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 3:01 pm

procita sve od pocetka...pa onda jedi govna bez kasiku!!! reko sam da sam dobio lekove iz glorioej,al ne u team play,anriu sam dobio,i nisam reko da me zvao u clan,nego da ako sam tako dobar i u team play da bi me rado zvao u clan,ja sam reko da bi rado kod njih ali sk je bitnija... zahtevam da se odaj topic izbrise,odustajem od prijave jer u 4uR je dovljna jedna budala da ede govna i da sve pokvari...shvaticete to kasnijeje!!! volim druzenje i ok likove al mrzim ove klince nafurane beogradjane...
Back to top Go down
Urosh1g
Admin
Urosh1g


Number of posts : 463
Registration date : 2009-03-20
Age : 29
Location : Beograd , Karaburma

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 3:21 pm

Last edited by miGuel on Fri Apr 24, 2009 1:25 pm; edited 1 time in total
nemamo vise sta da pricamo.
Back to top Go down
miGuel

miGuel


Number of posts : 99
Registration date : 2009-03-23

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 3:46 pm

...
Back to top Go down
mixy
Admin
mixy


Number of posts : 198
Registration date : 2009-03-09
Age : 30

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 3:47 pm

dobro ajde ne serite po mnogo -.-
miguel ajde kazi mi koji ti je real nick trenutno i koji si koristio dok si igrao za 100ku, posto od sve koje si nabrojao ostale klanove su 0 trenutno mozda ranije bili nesto al nebitno!!!
Uroshe ti nemoj da postujes vise, ovde se radi o lan ekipi! pls
Back to top Go down
Urosh1g
Admin
Urosh1g


Number of posts : 463
Registration date : 2009-03-20
Age : 29
Location : Beograd , Karaburma

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 4:02 pm

ma u redu je to sve zza lan ali lik sere da je igrao u klanovima da je sabio neke likove da su ga zvali u newave da je igrao 1/4 finala wcg sa BUGarskom ekipom [bolje da ne stavcljam pravila WCG] i da zeli u 4uR
Back to top Go down
miGuel

miGuel


Number of posts : 99
Registration date : 2009-03-23

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 4:04 pm

vi mene znate pod nick NeGrItO!!!! ranie sam igrao za te clanove!!! nickove pod koima sam igrao(za koe se secam): ja sam pro noob^(S'e'X)^,NeGriTo,mE<3 podvarak,n!me','ZeT',olos,olo :],:'( Nina...za te sam se setio...
Back to top Go down
miGuel

miGuel


Number of posts : 99
Registration date : 2009-03-23

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 4:06 pm

urke tvoja slovca su ode bezbojna,ne vide se,tj ja ih ne vidim...badava sve pises i smaras... i odustajem od prijave zbog ovog RTD'a... ovaj topic slobodno brisite...
Back to top Go down
b0k1

b0k1


Number of posts : 127
Registration date : 2009-04-01
Age : 32
Location : Beograd

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 5:13 pm

Uroshe....ti stvarno mislis da si mnogo pametan...?TO STO SE TI KURCIS PREKO INTERNETA...Mislis da si neko i nesto preko neta ? NE lupaj glooposti ako je decko iskusniji od tebe...ti si bre dete postao zavisnik samo o CS mislis da se pr0 ofo ono...sine idi brisi SLINE ako vec ne znas GUZICU da obrisesH ! ! ! ! ! !
Back to top Go down
Stalj!N

Stalj!N


Number of posts : 35
Registration date : 2009-03-21

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 5:31 pm

Hahahahha koji je kralj ovaj miguel.Ma idi ti u SK ili u mTw nemoj ko ovih botova lol!
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 EmptyFri Apr 24, 2009 5:40 pm

urosh ima neko pravo ali kao i obicno preteruje a ono sto ti njemu sve zameras radis i sam pa posto si napisao da neces u klan ide lock...
Back to top Go down
http://masters6.741.com
Sponsored content





ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ajde i jja da se prijavim!!!   ajde i jja da se prijavim!!! - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
ajde i jja da se prijavim!!!
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
For unknown reasons :: 4uR CLAN :: Prijave za klan-
Jump to: