For unknown reasons
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.4ur-clan.co.nr
 
HomePortalLatest imagesRegisterLog in

 

 rea'L > hardStyle

Go down 
+3
OwNaGeeeE
DeViL
reA
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
reA

reA


Number of posts : 9
Registration date : 2009-03-28
Age : 28
Location : Srbija/Sabac

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 8:22 pm

owako ja cu napisati u sastavu swe xD
Zowem se SLobodan "rea" Obradovic i 95 sam god iz Sapca..
cs igram 3 god (1.6 online i malo 1.5 ali lan samo) i nick mi je rea
igrao sam u clanovima : uNs , desTroY , DangeR , eXt. , sbc team , eXperience , sickneSS .itd ....
Po ceo dan sam na msnu Reaper232@hotmail.co.uk a ucim 1 sat dnevno .. nikad wise ... znaci uvek sam slobodan za cw xD Retko igram na pubu .. obicno na DM serverima na steamu i ponekad hns serverima ..
steam ID : uros_aleksic
pored csa neigram nijednu igricu , a kad neigram cs onda gledam demoe movieve i videove od csu xD
demoa i ssa nemam mnogo zato sto swake nedelje bar 1 reinst cs ..
najbolji ss sa cwa koji imam na kompu trenutno je : (danas odigrao cw za mQ)
Link
a demoa nemam .. ali imam 1 movie o DangeR TeaMu a na njemu mozda od 7 min 4 min su moji fragovi xD (tu su samo fragovi skupljeni sa 4-5 cwa .. znaci nema mnogo pro fragova a imao sam dosta aceva ali debil reinst komp..) https://www.youtube.com/watch?v=UcFEotRsikk ( gledajte u HQ i procitajte commente xD i ostavite koji ^^)
Odigrao sam preko 500 cwowa i mixova xD znaci znam taktike i cuwanja ali newolim da ja vodim a slusam sta god mi se kaze . Imam Tspeak i tespeak server i imam mic koji malo koristim jel mi smeta i svejedno mi dal igram 1vu ili 2gu postavu samoi da sabijam xD
Valjda je to swe sto sam hteo da napisem , ako ne edit cu post xD

Ako vas vec mrzi da gledate movie na u2bu eo wam owde
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 9:30 pm

e ovo je pravo predstavljanje...ja sam za da mu damo da odigra probni cw...al brate predlazem ti da se skines malo sa cs-a kolko sam ja skapirao ovde samo to po ceo dan radis xD ...sve u svemu stvarno bi covece trebali probni cw da damo...
Back to top Go down
http://masters6.741.com
OwNaGeeeE

OwNaGeeeE


Number of posts : 143
Registration date : 2009-03-19
Age : 31
Location : Leskovac

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 9:33 pm

sad smo full... mozda drugom prilikom...
Back to top Go down
reA

reA


Number of posts : 9
Registration date : 2009-03-28
Age : 28
Location : Srbija/Sabac

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 9:35 pm

znam da ste full xD nego ako wam nekad zafali igrac u clanu ili da odigra cw tu sam xD a i neigram cs ceo dan neg osam ceo dan na msnu xD i kad nisam kuci ukljucen je ^^
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 9:36 pm

...mogo bi da vidis kako barem igra...govorili ste svima da smo full i pre nego sto je urosh usao pa je svejedno u klanu...a i ako smo full sto onda svaki dan zovemo nekog da nam igra cw... veoma cesto se desi da locky, jane ili mixy nisu tu...
Back to top Go down
http://masters6.741.com
OwNaGeeeE

OwNaGeeeE


Number of posts : 143
Registration date : 2009-03-19
Age : 31
Location : Leskovac

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 9:38 pm

urosh je uso na protekciju...xD a ako nam hvali igrac zvacemo te!!!
Back to top Go down
Urosh1g
Admin
Urosh1g


Number of posts : 463
Registration date : 2009-03-20
Age : 29
Location : Beograd , Karaburma

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 9:40 pm

protekcija Razz?
inace sto se mene tice ovaj lik moze da udje u klan al ja nista ne odlucujem Smile)
Back to top Go down
VequiL

VequiL


Number of posts : 116
Registration date : 2009-03-21
Age : 30

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 9:43 pm

dobija probni cw....ali kako vidim na klipu su fragovi celog danger tima ne samo tvoji,sam u pravu?
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 9:44 pm

VequiL wrote:
dobija probni cw....ali kako vidim na klipu su fragovi celog danger tima ne samo tvoji,sam u pravu?

gledao sam ja ovaj klip ranije ....ne dopada mi se kao klip Smile al fragovi realno jesu uglavnom njegovi i jesu najbolji od ostalih na klipu...
Back to top Go down
http://masters6.741.com
reA

reA


Number of posts : 9
Registration date : 2009-03-28
Age : 28
Location : Srbija/Sabac

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 9:47 pm

pa da ali ako gledas na HQ samo smo ubacivali moje i dalabine killove jel nismo imali demoe od ostalih jedino hltv xD a samo smo nas 2 i igrali skoro ^^

ja kreten owo napisao kao toipic umesto reply xD ali sam obrisao topic sad ^^
Back to top Go down
Urosh1g
Admin
Urosh1g


Number of posts : 463
Registration date : 2009-03-20
Age : 29
Location : Beograd , Karaburma

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 9:53 pm

a sto ne igras u dangeru vise?
Back to top Go down
reA

reA


Number of posts : 9
Registration date : 2009-03-28
Age : 28
Location : Srbija/Sabac

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 9:55 pm

raspao se clan.. ja sam tu samo igrao jer su mi swi ortaci iz odlj i komsije xD ali realno sam samo ja igrao xD i jos kad god sm oimali treninge samo smo ja i jos 1 decko dolazili.. ostali su samo vijali fragove.. niko timski nije igrao
Back to top Go down
mixy
Admin
mixy


Number of posts : 198
Registration date : 2009-03-09
Age : 30

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 11:14 pm

posto smo i bolje igrace odbili, recicom ful smo, ja sam i za ovde, realno sad nas je 8 u klanu, to je i sasvim dovoljno mislim...

jane aktivan
devil aktivan
vequil aktivan
ownage aktivan
mixy aktivan
urosh aktivan
locky neaktivan (zamena, igra posle urosha )
ne0n neaktivan (on je u klanu a ko da nije odigrao nekoliko cwa od kako smo sastavili trenutnu ekipu, on je uvek tu za pomoc)
al kako ocete, al bzvz da primimo lika a da nosi tag na pubu ko neki ret, a da igra 1 cw u 10 dana i to je pitanje za taj cw... bzvz..
Back to top Go down
Urosh1g
Admin
Urosh1g


Number of posts : 463
Registration date : 2009-03-20
Age : 29
Location : Beograd , Karaburma

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 11:21 pm

Kazes Raspao ti se klan?
http://dangerzone-servers.darkbb.com/danger-team-f23/clanovi-klana-t60.htm
2.dnGr ! Slobodan "reaL > hardStyle" Obradovic - Sabac
Back to top Go down
reA

reA


Number of posts : 9
Registration date : 2009-03-28
Age : 28
Location : Srbija/Sabac

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 11:23 pm

pa da raspao se .. nego to stoji bzvz zbog pub i cw serva ... danger team admina a i pise nas 3. xD
Back to top Go down
Urosh1g
Admin
Urosh1g


Number of posts : 463
Registration date : 2009-03-20
Age : 29
Location : Beograd , Karaburma

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 11:25 pm

u redu onda
Back to top Go down
OwNaGeeeE

OwNaGeeeE


Number of posts : 143
Registration date : 2009-03-19
Age : 31
Location : Leskovac

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptySat Mar 28, 2009 11:28 pm

ae prestanite da smarate decka! imace probni cw i to je to...
Back to top Go down
pbL

pbL


Number of posts : 98
Registration date : 2009-03-29
Location : Belgrade

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptyWed Apr 01, 2009 11:43 am

pruzhite momku shansu igrao sam sa njim dosta mix/cw-ova slusha lik da mu kazhesh zalti se sam na 5 zaleteo bi se lik prati sve ne kripuje i ne fraguje po mapi

eto to je moje lichno mishljenje nemojte sad : "ovo je samo za chlanove klana blabla"
ovo vam je samo moje lichno mishljenje POZ
Back to top Go down
Guest
Guest




rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptyWed Apr 01, 2009 6:09 pm

cekaj be devile tu sam ja uvek .... koe zebavas.... nego idem u 2. smenu u sql ako ponavljam cu se prebacim pa ce idemo ja i caka zajedno u odeljenje lol! lol! .... salim se Very Happy svakog dana od 6 sati sam ja na cs-u Very Happy obicno su svi uvece tu pa ne zovete ....
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptyWed Apr 01, 2009 8:19 pm

LoCky wrote:
cekaj be devile tu sam ja uvek .... koe zebavas.... nego idem u 2. smenu u sql ako ponavljam cu se prebacim pa ce idemo ja i caka zajedno u odeljenje lol! lol! .... salim se Very Happy svakog dana od 6 sati sam ja na cs-u Very Happy obicno su svi uvece tu pa ne zovete ....

ma znam da si tu ...nego jednostavno se desilo par puta da nemamo dovoljno za cw...
Back to top Go down
http://masters6.741.com
Urosh1g
Admin
Urosh1g


Number of posts : 463
Registration date : 2009-03-20
Age : 29
Location : Beograd , Karaburma

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptyWed Apr 01, 2009 8:53 pm

mislim da smo vequil i ja videli da igra cw za DanGeR na njihovom serveru , odmah posle naseg finala Smile
tako da nije primljen [vequil's word]
Back to top Go down
DeViL
Admin
DeViL


Number of posts : 467
Registration date : 2009-03-10
Age : 29
Location : BG-Karaburma

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptyWed Apr 01, 2009 10:48 pm

ako je vequil's word onda pusti njega da kaze...
Back to top Go down
http://masters6.741.com
VequiL

VequiL


Number of posts : 116
Registration date : 2009-03-21
Age : 30

rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptyThu Apr 02, 2009 12:39 am

secam se uroshe da si mi spomenuo nesto tako...ma brate dobice probni cw i igrace za klan i bice 9. igrac i igrace 1 cw u 20 dana i nosice tag na pub-u...meni to ne smeta...ja sam za,ali ja licno ne bih pristao na ovakve uslove...ti ako hoces pristane,ali se o5 ne pitam samo ja....tolko od mene
Back to top Go down
Guest
Guest




rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptyThu Apr 02, 2009 12:39 am

Vequil Objasnio Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle EmptyThu Apr 02, 2009 12:40 am

to nesto slicno ko ja .... samo kad me zove tad sam na pub Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





rea'L > hardStyle Empty
PostSubject: Re: rea'L > hardStyle   rea'L > hardStyle Empty

Back to top Go down
 
rea'L > hardStyle
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
For unknown reasons :: 4uR CLAN :: Prijave za klan-
Jump to: